אזל מהמלאי
אזל מהמלאי
אזל מהמלאי
אזל מהמלאי
אזל מהמלאי
אזל מהמלאי
אזל מהמלאי
אזל מהמלאי
אזל מהמלאי
אזל מהמלאי
אזל מהמלאי
אזל מהמלאי
אזל מהמלאי
550 
  • משלוח:  
  • מדיניות החזרה: אין החזרות על מוצרים בכלל. אלא אם כן הם הגיעו פגומים או מקולקלים


קרא עוד


MIFO O5 אוזניות אלחוטיות אמיתיות עם תיבת טעינה, מובנה מיקרופון מיקרופון מיקרופון, אוזניים כפולות bilaterally שיחות. זה אוזניות אלחוטיות לאמץ את הגירסה האחרונה של Bluetooth 5.0, קל לצמד, צעד אחד במקרה pairing.the טעינה יכול כבנק כוח לחייב עבור טלפונים ניידים. iPhone 5.0 לא כל כפתור, אחד touch.the מגע touch.the אוזניות tws יכול לעבוד עם כל הטלפונים הסלולריים, טלפון חכם ios טלפון דמוי אדם כגון Google Tablet פיקסל וכו 'כל התקני Bluetooth. 

2600mAh Charging box אוזניות אלחוטיות עם 2600mAh נייד כוח מגנטי הבנק, אשר יכול לטעון את האוזניות במשך 15 פעמים, 120 שעות של חיי הסוללה, המתנה למשך שנה אחת. אתה יכול ללכת במשך יום ללא מחסור בחשמל ובכך מספיק מוסיקה שמחה כל דרך פעילויות היום שלך 

שתי אוזניות יש פונקציה להתקשר.
זה אוזניות אלחוטיות אמיתי עם מיקרופון HD, זה יכול כמו אוזניות מונו ואוזניות סטריאו, כאשר שתי אוזניות אלחוטיות להתחבר יחד, אתה יכול לשמוע את שיחת הטלפון עם שני האוזניים.במבנה מדריך האוזן, ריצה לא תיפול. יותר נוח לשימוש, הדור הקודם של האוזניות יכול לעשות רק כפתור אחד, MIFO O5 מבין שני כפתורים פיזיים באזכור קטן, להתאים את עוצמת הקול ולשנות שירים, אתה יכול לפעול ללא שימוש בטלפון. 

IPX7 עמיד בפני אבק: אוזניות Bluetooth אלחוטיות אלה הן IPX7 עמידות למים, עמידות לחות ואבק מפני אבק, תוכלו ליהנות מהמוזיקה תוך כדי ריצה, ריצה, רכיבה על אופניים, רכיבה, נהיגה במכונית, טיפוס הרים ועוד. הספורט ומקלחת / רחצה. טיפים:

נא לקרוע את הסרט מגן על ממשק הטעינה של האוזניות ואת תיבת הטעינה לפני השימוש באוזנייה! :) 

טיפים: אם שתי האוזניות אינן מסונכרנות, אתה יכול לפתור את הבעיה הזו עם המבצע הזה: 
(1) הצעד הראשון הוא להוציא את האוזניות מהעיתונות, תא סוללת לחיצה ארוכה על לחצן ההפעלה למשך 5 שניות, ואת הדיבורית האישית כבויה. 
) 2 (השלב השני, במצב הדיבורית האישית, לחץ לחיצה ממושכת על לחצן ההפעלה עבור יותר